Założenie firmy nie musi być wyzwaniem

Masz pomysł na biznes a przeraża Cię założenie i prowadzenie firmy?

Obawiasz się czy poradzisz sobie z zarejestrowaniem jednoosobowej działalności gospodarczej bądź spółki? Nie wiesz gdzie szukać usług księgowych i jak z nimi rozmawiać. Jak znaleźć nie drogie biuro?

Zastanawiasz się czy dasz radę z pozyskiwaniem klientów…

Zapewne powyższe obawy ma wiele osób, które myślą o pierwszych krokach w małym biznesie. Jednak zapewniamy, iż ze wszystkimi wyzwaniami można sobie poradzić i nie zawsze trzeba korzystać z płatnych usług doradczych czy też prawnych. Założenie firmy w dobie internetu można spokojnie zrobić “na odległość” i nie zajmuje to dużo czasu. Podobnie zorganizowanie usług księgowych jest prostsze niż myślisz. Wynajem biura czy założenie rachunku bankowego dla firmy to również coś z czym mieliśmy wielokrotnie do czynienia.

Jeżeli myślisz o uruchomieniu firmy a masz pytania czy wątpliwości to odezwij się do nas a my spróbujemy ci pomóc. Sami jesteśmy start-upem i chętnie wesprzemy inne start-upy. A i co najważniejsze nie oczekujemy zapłaty – ucieszy nas natomiast, gdy będziesz polecał w swoim otoczeniu znajomych nasze usługi dla nowych i nie tylko nowych firm. Jesteśmy Lokalnymi Doradcami i wspieranie małego biznesu mamy w DNA – napisz do nas lub zadzwoń.

Oceń Nas
[Głosów: 1 Ocena: 5]