Profesjonalista

Kredyt dla Twojej firmy bez wychodzenia z domu

Jako przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą jesteśmy zapracowani. Będąc lekarzem, prawnikiem, architektem, zawodowym kierowcą, budowlańcem bądź prowadząc inne przedsiębiorstwo nie mamy czasu na załatwianie formalności związanych z organizowaniem finansowania.

Czasem wydaje nam się również, iż uzyskanie kredytu czy pożyczki to żmudny i długotrwały proces oraz wymaga przedstawienia przez nas wielu papierowych dokumentów. Tak w rzeczywistości jednak nie jest.

Banki oraz inne instytucje finansujące jednoosobowe działalności gospodarcze znacznie w ostatnich latach uprościły swoje procesy obsługi wniosków kredytowych . W wielu instytucjach finansowych praktycznie cały proces uzyskiwania kredytu czy pożyczki można przejść bez konieczności spotykania się z doradcą. Wystarczy kontakt telefoniczny oraz przesyłanie wymaganych danych poprzez email. Dzięki temu nie musimy tracić czasu na spotkania i wszystko załatwić zdalnie.

Dopiero podpisanie samej dokumentacji wymaga spotkania z doradcą ale wtedy już wiemy, iż uzyskaliśmy kredyt, pożyczkę lub leasing dla naszej firmy.

Warto wspomnieć na koniec, iż na rynku działa już wiele instytucji udzielających finansowania dla firm gdzie cały proces łącznie z podpisaniem umowy może być przeprowadzony zdalnie. Szczególnie jest to popularne przy finansowaniu w formie faktoringu.

Lokalny Doradca obsługuje Klientów z terenu całej Polski. Możemy cały proces uzyskiwania finansowania przejść zdalnie bez konieczności poświęcania czasu na spotkania.

Oceń Nas
[Głosów: 0 Ocena: 0]