Kredyt z gwarancją

Gwarancja de minimis lub COSME pozwalają uzyskać kredyt dla firmy w momencie ograniczonych możliwości zabezpieczenia go przez kredytobiorce. Nawet w sytuacji gdy kredytobiorca posiada odpowiednie zabezpieczenie to dzięki gwarancjom BGK nie musi go w pełni wykorzystywać.

Gwarancja nie pokryje całego zabezpieczenia kredytu dla firmy ale jego zdecydowaną większość (najczęściej od 60% do 80% kwoty kredytu).

Gwarancja nie jest usługą darmową. Najczęściej jej koszt waha się od 0,5% do 1% kwoty udzielonej gwarancji za dany rok.

Mimo, iż trzeba za nią zapłacić to jednak w naszej ocenie często warto z niej korzystać gdyż daje możliwość uzyskania kredytu w sytuacji ograniczonych możliwości zabezpieczenia go przez kredytobiorcę. Często również banki wymagają gwarancji jako zabezpieczenia.

Oferta kredytów z gwarancją PLD de minimis skierowana jest do małych i średnich firm, które posiadają zdolność kredytową oraz spełniają wymogi programu „Wspierania przedsiębiorczości z wykorzystaniem poręczeń i gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego”.

Skorzystaj z gwarancji kredytowych dla swojej firmy w ramach funduszy i projektów Banku Gospodarstwa Krajowego. To większe korzyści niż myślisz.

  • Dokonujemy analizy potrzeb i możliwości finansowych Twojej firmy
  • Znajdujemy rozwiązania odpowiednie dla Twojego biznesu
  • Zapewniamy profesjonalne doradztwo
  • Prowadzimy przez proces do wypłaty środków, a następnie zapewniamy bieżące wsparcie

Jeżeli chcesz porozmawiać na temat kredytu dla firm z gwarancją to zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj o kredyt z gwarancją - to nic nie kosztuje!

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i 100% zadowolenia naszych Klientów!

Oceń Nas
[Głosów: 5 Ocena: 5]