Kredyt w rachunku

Kredyt dla firmy bez zabezpieczenia

Jako przedsiębiorcy często stajemy przed wyzwaniem związanym z finansowaniem naszego biznesu. Jest wiele możliwości łatwo dostępnych takich jak kredyt bankowy, pożyczka, leasing, faktoring. Można też zwrócić się w kierunku rynku kapitałowego i pomyśleć o pozyskaniu inwestora.

Od razu jednak gdy myślimy o finansowaniu to zastanawiamy się nad tym czy mamy możliwość zabezpieczenia. Wielu przedsiębiorców nie posiada majątku gdyż np. są usługodawcami bądź z różnych powodów nie chcą aby ich majątek stał się zabezpieczeniem. To powoduje, że rezygnują z poszukiwania finansowania.

Istnieje jednak wiele możliwości pozyskania finansowania bez konieczności zabezpieczania go np. na majątku trwałym. Są metody zabezpieczenia takie jak np. poręczenie gdzie nie jest wymagany zastaw na majątku.

Rynek finansowy oferuje nam również możliwość uzyskania kredytu czy pożyczki bez konieczności jej zabezpieczania majątkiem. Jest realne uzyskanie finansowania do kilkuset tysięcy złotych bez konieczności ustanawiania zastawu na naszym majątku.

Jeżeli chcesz porozmawiać na temat kredytu bez zabezpieczenia to zapraszamy do kontaktu.

Oceń Nas
[Głosów: 1 Ocena: 5]