Kredyt w rachunku

Finansowanie dla firm w słabszej kondycji

Każdy przedsiębiorca powinien bacznie przyglądać się swojej działalności i analizować czy ma odpowiednią płynność finansową a tym samym czy ma wystarczające środki na bieżącą działalność bądź ewentualne inwestycje.

Może jednak się tak zdarzyć, iż mimo dobrego zarządzania wskutek zdarzeń na które nie mamy wpływu płynność finansowa naszej firmy zostanie zachwiana. W takiej sytuacji może się nam wydawać, iż nie mamy szans na uzyskanie finansowania.

To nie zawsze musi być prawdą. Najlepiej zweryfikować sytuację w rozmowie telefonicznej z Lokalnym Doradcą. Na rynku działają różne instytucje finansujące jednoosobowe działalności gospodarcze. Niektóre z nich mają bardziej liberalne kryteria finansowania bądź pożyczają niższe kwoty. Są też takie, które otwierają się na bardziej ryzykownych klientów jednak wymagają większego zabezpieczenia.

Możliwości finansowania działalności gospodarczej na rynku jest naprawdę wiele jednak tylko doświadczeni doradcy mogą w sytuacji przejściowych problemów znaleźć najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Oferujemy bezpłatną analizę sytuacji firmy. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać email.

Oceń Nas
[Głosów: 1 Ocena: 5]